Outdoor sektörünün en önemli oyuncularından olan Batı Mümessillik ile 10 yıla aşkındır süren güçlü bir işbirliği içinde olmakta gurur duymaktayız. Başta Lafuma, Millet, Merrel gib bir çok markanın Türkiye temsilciliğini yapan firma yönetim kadrolarının çok etkili bir şekilde kullanabildiği Nebim V3 ile bir çok stratejik kararı kolaylıkla verebilmektedir.
İş Birliği Başlama Yılı:2008
Güncel Nebim Sürümü: Nebim V3 Standart Paket
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
110 yıllık ömrü ile Türk Zücaciye sektörünün en önemli oyuncularından bir olan Ancel ile 2008 yılından Nebim yazılım ürünlerini kullanmaktadır. Stok ve satış yönetimi, çok hızlı ve farklı boyutlarda raporlama ve analiz ,kar zarar analizlerini yapmak için NebimYazılım ürünlerini seçen firma 2016 yılındada Nebim V3 yazılımına geçmiştir.
İş birliği başlama yılı:2008
Güncel Sürüm: Nebim V3 Standart Sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.2008 yılında Nebim Winner ile başlayan iş birliğimiz son yıllarda önemli bir atak yapan ve Başta Murat Boz olmak üzere bir çok ünlüyü marka yüzü olarak kullanan AVVA hem Türkiyede hemde Dünya pazarlarında hızla büyümektedir. Cevahir AVM mağazası açılışı ile ilk mağazasında başladığımız AVVA artık bugün Erkek giyiminde büyük bir perakende devi. Avva ile birliket sürecin içinde olmaktan büyük keyif alıyor ve gurur duyuyoruz.
İş Birliği başlama yılı:2007
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
Çocuk giyim sektörünün önemli üreticilerinden ÖZ-RİGA ile uzun yıllara dayana iş birliğimiz firmanın 2016 yılından sonra perakende sektöründeki ağırlığını artırması ile yoğunlaşmıştır. Büyük ve yüksek stok adetlerini etkili bir şekilde yönetmek için firma 2015 yılında da ve ERP ‘ye geçiş yapmıştır.
İş Birliği Başlama yılı:2009
Güncel Sürüm: Nebim V3 Advanced Sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.Çocuk giyim ve ihtiyaçları konusunda Türkiye’nin en bilinir.2.markası olan Civil Perakende A.Ş ile 2007 yılından beri iş birliği içinde çalışmaktayız. Civil Mağazacılık 10 mağazada Nebim 2.nesil yazılımı olan Winner ile başlayan iş birliği bugün uluslararası mağacazılık enegrayonlarına kadar taşınmış durumdadır. 2016 yılından beri Nebim V3 ERP nin nerede ise bütün uygulamalarını eksiksiz kullanmaktadır.
İş Birliği başlama yılı:2007
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.Optik sektörüdek en önemli oyuncularından biri olan EMO optik optik sektöründeki özel uygulamalarla birlikte, aynı anda perakende sektörünün dinamiklerini içine alan uygulaamalrı ve anlık muhasebe entegrayonlarını tek bir yazılımda gerçekleştirebilmek için seçtiği NEBİM V3 yazılımı ile amaçlarına etkili bir şekilde ulaştı. Firma büyüten yapısına uygun çözümleri de her an Verimsoft’ tan talep edebilmektedir.
İş Birliği Başlama Yılı:2017
Güncel Nebim Sürümü:Nebim V3 İleri sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.

Bünyesinde bir çok önemli markayı barındıran ve Cyrstal Grup otelleri, Kilit Grup,Aryıldız gibi markaların sahibi olan şirketin perakende sektöründe PSL mağazacılık olarak yapılanmaya 2018 yılında başlamış olan şirket iş birliği için Verimsoft ve Nebm V3 yazılımını tercih etmiştir. Firma üst yönetimi ile sıkı bir işbirliği içinde kısa sürede 50 mağazacılık bir organizasyona ulaşan firmada bir çok önemli proje hayata geçirilmiştir.
İş birliği başlama yılı:2018
Güncel Sürüm: Nebim V3 Advanced Sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.

Başta Columbia ve Mustang Jeans markaları olmak üzere Sorel,Mountain Hardware ve Prana markalarının distribütörü olan Gözalan Grup ile 2010 yılında Nebim Winner ile başlayan iş birliğimiz 9 yıldır istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. 2016 yılınd Nebim V3 ERP yazılımını kullanmaya başlayan Gözlana Kurumsal yapılanması ile beraber Nebim V3 ERP’yi uçtan uca çok verimli bir şekilde kullanmaktadır.
İş Birliği başlama yılı: 2010
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.


Türkiye ayakkabı perakendesin duayen markalarından Kemal Tanca 2013 yılından beri Nebim V3 ERP ile yazılımı ile bütün operasyonlarını yönetmektedir. Güçlü bir iş birliği içinde projesini hayata geçirdikten sonrasında da zaman içinde sürekli gelişen ihtiyaçlarına hızla cevap verdiğimiz Kemal Tanca özellikle merkez ve mağaza stoklarının doğru bir şekilde yönetilmesi, ürün analizleri ve şirket için yetkilendirme mekanizmaları ile etkili bir ERP kullanımı sağlamaktadır.
İş birliği Başlama Yılı:2013
Güncel Sürüm: Nebim V3 Advanced Sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.


Türkiyenin en çok tanınan mağaza zincirlerinden olan KOMPEDAN 2016 yılında Özkan İç Giyim A.Ş. ve ortakları tarafından satın alınmış ve yeniden yapılandırılmıştır. Bu süreçte Nebim V3 yazılımını alan firma ile kısa sürede çok başarı bir çalışma ile gerçekleştirerek 1 hafta içinde 40 mağaza on-line olarak satışa başlatılmıştır. Kompedan finansal yapılandıırlmasını tamamladıktan sonra iş ortakalrı ile beraber büyümeye başlamıştır.
İş Birliği Başlama Yılı: 2015
Güncel sürüm: Nebim V3 Advanced
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.NBB markalı iç giyim markasının üreticisi olan Arıcı grubu ve Mağaza zinciri olan LOYA ile 2006 yılında başlayan iş birliğimiz güçlü bir şekilde devam etmektedir. NBB markalı sütyen üretimi ile kendi segmentinde lider olan Loya Mağazacılık bugün Türkiye’nin önemli iç giyim mağaza zincirlerinden de birine sahiptir.
İş Birliği Başlama Yılı: 2007
Güncel sürüm: Nebim V3 Enterprice
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.Uluslararası bir firma olan ve dünya gözlük piyasasasının en büyük oyuncularından olan firmanın Türkiye de kurduğu Enternasyonel A.Ş İle 2012 yılından beri yakın bir iş birliği içinde çalışılmaktadır. 2015 yılında Nebim V3 ERP ye geçen firma optik sektörüne özgü ÜTS, karebarkod, uygulamaları ile beraber özellikle uluslararası standartlardaki raporlara da Nebim V3 üzerinden kolayca ulaşabilmektedir.
İş Birliği başlama Yılı:2012
Güncel Nebim Sürüm: Nebim V3 Standart Sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.


2009 yılında Nebim Winner yazılımı ile başlayan iş birliği Optik sektöründe önemli bir milattır. Üretim ,Satış, Depo ve Muhasebe uygulamalarının entegre bir şekilde ilk kez kullanıldığı proje gözlük camı üretimde önemli katkılar sağlamıştır. Opak optik 2013 yılında dünyanın en büyük gözlük camı üreticisi ESSILOR firması ile ortak olmuş ve sektörüne önemli yatırımlar yapmıştır .E-devlet uygulamaları ve kendi yeni yapılanmasına uygun olarak Nebim V3 ERP ile iş birliğini güçlendirdiğimiz Opak Optik toptan satışlarda ilk e-arşiv uygulamasına da geçen firmalardan olmuştur. Essilor grup tarafından kullanılan Uluslararası raporlama standartlarının hepsi Nebim V3 te hazırlanmış olup, çoklu dil desteği ile de şirkette rapor analizlerine bakan yöneticilere önemli destekler sağlanmaktadır.
İş Birliği Başlama Yılı: 2009
Güncel sürüm: Nebim V3 Enterprice
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.

Gözlük sektöründe çok uzun yıllardır EXCESS markası ile saygın yeri olan firma Japon Charmant markasının da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bünyesinde ESPRIT,ELLE gibi Fashion markalarında bulunduran CHARMANT dünya gözlük sektörünün önemli oyuncularındandır. Firma aynı zamanda bünyesindeki SUNSTOP Markası ile perakende sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir. Yakın işbirliği ilişkiler içinde olduğumuz OPTOMOD aynı zamanda şirketimizin geliştirdiği B2B yazılımını da kullanmaktadır
İşbirliği Başlama Yıl:2007
Güncel Nebim Sürümü:Nebim V3 ERP Standart sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
İç giyim sektörünün en önemli üreticilerinden biri olan Özkan İç Giyim ile 2012 yılından beri işbirliği içinde bulunan şirketimiz, üretim yaparken bilgi ve teknolojide bu kadar değer veren bir firma ile çalışmanın keyfini yaşamaktadır. Firmanın Silivri de bulunan entegre tesislerinde uçtan uca ve gerçek zamanlı olarak üretimin takip edildiği en önemli projelerden biridir.
İş Birliği Başlama Yılı: 20012
Güncel sürüm: Nebim V3 İleri sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
Avrupa ve Amerikada çok önemli bir pazarı olan Seeamless (Dikişsiz)iç giyim alanında yıllık ikimilyon adet üzerinde üretim yapan firma ile üretim planlama, üretim takibi ve kalite takibi, konusunda yakın iş birliği ile çalışılmaktayız. Üretimin her sürecinde ihtyaç olan bilgi ve analizleri Nebim V3 üretim ile firmaya sunmaya çalışmaktayız. Dünyanın büyük markaarına üretimde yapan firma aynı zamanda MISSFIT markası ile de ürünlerini iç ve dış piyasalarda pazarlamaktadır.
İş Birliği Başlama Yılı:2009
Nebim Güncel Sürüm:Nebim V3 ERP Standart sürüm ve Advanced üretim
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.1993 yılından beri faaliyetleri devam ettiren Tes Konfeksiyon 2000 li yıllarda Sportworks markası ilede mağazalaşmaya başladı.Aralarında Başta Helly Hansen, EastPak başta olmak üzere Hurley, Micro, Gill, Dainese, Bolle, Harbinger, Sportalm, Ziene gibi çok önemli markaların Türkiyedeki tek dağıtıcısıdır. Toptan faaliyetlerini de çok yoğun bir şekilde süren firma bütün süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetirken , ihtiyacı olan bütün kritik ve önemli raporlara hızla ulaşarak verimliliğini en üst seviyede tutabilmektedir.
İş Birliği Başlama yılı:2006
Güncl Nebim Sürümü:Nebim V3 ERP Advanced sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
Erkek giyim gömlek markası olarak Türkiye’nin en çok bilinen markasıdır.2006 yılında İatanbul Bakırköyde açılan ilk mağazası ile işbirliğine başladığımız Ayaydın Tekstil ,180 tanesi Türkiyede olmak üzere toplam 16 ülkede de olan 200 ü aşkın mağazası ile dünya pazarlarında yerini almıştır. Yurt dışına açılma sürecine 2012 yılında başlayan Tudors a ilk yurt dışı mağazalarının açılması sürecinde yaptığımız danışmanlık hizmetleri ile de gurur duyuyoruz.2014 lında Nebim V3 ERP ye geçiş yapan Tudors bütün yurt dışı mağazalarında da Nebim V3 Store uygulamasını kullanmaktadır.
İş Birliği başlama yılı:2006
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.