2008 yılında Nebim Winner ile başlayan iş birliğimiz son yıllarda önemli bir atak yapan ve Başta Murat Boz olmak üzere bir çok ünlüyü marka yüzü olarak kullanan AVVA hem Türkiyede hemde Dünya pazarlarında hızla büyümektedir. Cevahir AVM mağazası açılışı ile ilk mağazasında başladığımız AVVA artık bugün Erkek giyiminde büyük bir perakende devi. Avva ile birliket sürecin içinde olmaktan büyük keyif alıyor ve gurur duyuyoruz.
İş Birliği başlama yılı:2007
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
Çocuk giyim ve ihtiyaçları konusunda Türkiye’nin en bilinir.2.markası olan Civil Perakende A.Ş ile 2007 yılından beri iş birliği içinde çalışmaktayız. Civil Mağazacılık 10 mağazada Nebim 2.nesil yazılımı olan Winner ile başlayan iş birliği bugün uluslararası mağacazılık enegrayonlarına kadar taşınmış durumdadır. 2016 yılından beri Nebim V3 ERP nin nerede ise bütün uygulamalarını eksiksiz kullanmaktadır.
İş Birliği başlama yılı:2007
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
Başta Columbia ve Mustang Jeans markaları olmak üzere Sorel,Mountain Hardware ve Prana markalarının distribütörü olan Gözalan Grup ile 2010 yılında Nebim Winner ile başlayan iş birliğimiz 9 yıldır istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. 2016 yılınd Nebim V3 ERP yazılımını kullanmaya başlayan Gözlana Kurumsal yapılanması ile beraber Nebim V3 ERP’yi uçtan uca çok verimli bir şekilde kullanmaktadır.
İş Birliği başlama yılı: 2010
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
Türkiyenin en çok tanınan mağaza zincirlerinden olan KOMPEDAN 2016 yılında Özkan İç Giyim A.Ş. ve ortakları tarafından satın alınmış ve yeniden yapılandırılmıştır. Bu süreçte Nebim V3 yazılımını alan firma ile kısa sürede çok başarı bir çalışma ile gerçekleştirerek 1 hafta içinde 40 mağaza on-line olarak satışa başlatılmıştır. Kompedan finansal yapılandıırlmasını tamamladıktan sonra iş ortakalrı ile beraber büyümeye başlamıştır.
İş Birliği Başlama Yılı: 2015
Güncel sürüm: Nebim V3 Advanced
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
NBB markalı iç giyim markasının üreticisi olan Arıcı grubu ve Mağaza zinciri olan LOYA ile 2006 yılında başlayan iş birliğimiz güçlü bir şekilde devam etmektedir. NBB markalı sütyen üretimi ile kendi segmentinde lider olan Loya Mağazacılık bugün Türkiye’nin önemli iç giyim mağaza zincirlerinden de birine sahiptir.
İş Birliği Başlama Yılı: 2007
Güncel sürüm: Nebim V3 Enterprice
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
2009 yılında Nebim Winner yazılımı ile başlayan iş birliği Optik sektöründe önemli bir milattır. Üretim ,Satış, Depo ve Muhasebe uygulamalarının entegre bir şekilde ilk kez kullanıldığı proje gözlük camı üretimde önemli katkılar sağlamıştır. Opak optik 2013 yılında dünyanın en büyük gözlük camı üreticisi ESSILOR firması ile ortak olmuş ve sektörüne önemli yatırımlar yapmıştır .E-devlet uygulamaları ve kendi yeni yapılanmasına uygun olarak Nebim V3 ERP ile iş birliğini güçlendirdiğimiz Opak Optik toptan satışlarda ilk e-arşiv uygulamasına da geçen firmalardan olmuştur. Essilor grup tarafından kullanılan Uluslararası raporlama standartlarının hepsi Nebim V3 te hazırlanmış olup, çoklu dil desteği ile de şirkette rapor analizlerine bakan yöneticilere önemli destekler sağlanmaktadır.
İş Birliği Başlama Yılı: 2009
Güncel sürüm: Nebim V3 Enterprice
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.
İç giyim sektörünün en önemli üreticilerinden biri olan Özkan İç Giyim ile 2012 yılından beri işbirliği içinde bulunan şirketimiz, üretim yaparken bilgi ve teknolojide bu kadar değer veren bir firma ile çalışmanın keyfini yaşamaktadır. Firmanın Silivri de bulunan entegre tesislerinde uçtan uca ve gerçek zamanlı olarak üretimin takip edildiği en önemli projelerden biridir.
İş Birliği Başlama Yılı: 20012
Güncel sürüm: Nebim V3 İleri sürüm
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.


Erkek giyim gömlek markası olarak Türkiye’nin en çok bilinen markasıdır.2006 yılında İatanbul Bakırköyde açılan ilk mağazası ile işbirliğine başladığımız Ayaydın Tekstil ,180 tanesi Türkiyede olmak üzere toplam 16 ülkede de olan 200 ü aşkın mağazası ile dünya pazarlarında yerini almıştır. Yurt dışına açılma sürecine 2012 yılında başlayan Tudors a ilk yurt dışı mağazalarının açılması sürecinde yaptığımız danışmanlık hizmetleri ile de gurur duyuyoruz.2014 lında Nebim V3 ERP ye geçiş yapan Tudors bütün yurt dışı mağazalarında da Nebim V3 Store uygulamasını kullanmaktadır.
İş Birliği başlama yılı:2006
Güncel sürüm: NEBİM V3 ENTERPRICE
Proje detaylarına erişmek için tıklayınız.